www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Grażynie Torbickiej puszczają nerwy…

Dziennikarka osiągnęła w swojej karierze wszystko: ma liczne grono widzów, jeździ na międzynarodowe festiwale, spotyka się z gwiazdami. Ale w jej życiu brak tylko jednego: dziecka.

Czas dla niej nie istnieje: mając przy boku wpatrzonego w nią męża, wybitnego kardiologa Adama Torbickiego, dziennikarka wciąż rozkwita. Jednak szczęście Grażyny Torbickiej wielu kłuje w oczy. I dlatego dziennikarka w niemal każdym wywiadzie jest pytana o… dzieci, a raczej ich brak.
– Absurdalna dyskusja na ten temat trwa. Czytam to i reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny – mówi Torbicka na łamach „Życia na gorąco”. – Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy. A druga mówi: czy to jest temat do publicznej debaty? To moja sprawa!
Dziennikarka chciałaby zakończyć wreszcie tę dyskusję i udowodnić wszystkim wścibskim osobom, że można tworzyć szczęśliwy związek bez potomstwa.
– Niektórzy twierdzą, że dzieci scalają, a my jesteśmy przykładem, że nie mając dzieci, można żyć szczęśliwie.- mówi urażona Grażyna Torbicka.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>