www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Grażyna Torbicna elegancka nawet w lesie!

Od lat uchodzi za ikonę stylu. W jej życiu prywatnym również nie ma skandali. Czy to oznacza, że Grażyna Torbicka to tylko „nudna pani z telewizji”, która nie lubi żartować z siebie samej?

 

Grażyna Torbicka znana jest z tego, że zawsze perfekcyjnie planuje każdą stylizację. Czy dziennikarka może pozwolić sobie czasem na chwilę zapomnienia i poszwędać się bez make-upu i w dresie po domu czy ogrodzie?

Wykluczone! – „oburza” się prezenterka na łamach magazynu „Party”. – Widzowie znają mnie z oficjalnych gali, na których zawsze występuję w długich wieczorowych sukniach. I dlatego, gdy idę na spacer z moim psem do lasu, zakładam… cekinowe spodnie. Do uszu przypinam specjalne na te okazję klipsy. Są długie i błyszczą w promieniach słońca.

Dla wielu brzmi to jak żart… Do tak wyszukanej stylizacji brak tylko wysokich obcasów…

W szpilkach po lesie chodzi się bardzo ciężko. Żeby się nie przewrócić wybieram koturny. I idę. Z idealną fryzurą i pełnym makijażem. Grzybiarze już z daleka widzą, że to Torbicka kroczy leśną ścieżką jak po czerwonym dywanie. Muszę dbać o swój wizerunek! Bo gdyby ludzie spotkali mnie w kurtce puchówce, tenisówkach i czapce z daszkiem, czuliby się zawiedzeni – śmieje się gwiazda telewizji.

Okazuje się jednak, że nie wszystkie słowa Grażyny Torbickiej można odebrać w kategorii żartu:
Mówiąc serio: dres i szlafrok to stroje, które nadają się tylko do noszenia po domu – mówi prawdziwa dama telewizji, Grażyna Torbicka.

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>