www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Grażyna Szapołowska rezygnuje z marzeń!

Od lat marzy o nakręceniu filmu opowiadającego historię jedynej polskiej aktorki, która zrobiła karierę w Hollywood. Niestety, Grażyna Szapołowska zrezygnowała ze swoich planów…

Od początku swojej kariery była zafascynowana postacią boskiej Poli Negri. Interesowała się jej życiem, licznymi romansami, karierą filmową. Wydawało się, że wiosną tego roku praca nareszcie ruszy z miejsca, mówiło się nawet, że w roli młodej Poli Negri zobaczymy samą Izę Miko! Niestety, dziś Grażyna Szapołowska nie ma już sił walczyć o swoje marzenie:
– Film wymaga ogromnego budżetu. Polska nie jest do tego właściwym krajem, a o ile wiem, Ameryki nie będzie interesował film o Poli Negri. Ryzykownym jest robić film za grube pieniądze dla małej liczby widzów.- żali się Grażyna Szapołowska w wywiadzie dla „Claudii”- Poza tym, nie chcę robić jeszcze jednego filmu, który uleci w przestrzeń jak bańka mydlana. Im bardziej się przyglądam Poli Negri, tym bardziej jestem pewna, że ona sama mnie nie interesuje jako rzeczywista aktorka. Ciekawi mnie za to jej historia. Ona sama nie jest również na tyle skrajną postacią, żeby zafrapowała widzów, którzy muszą bohatera albo pokochać, albo znienawidzić, muszą mieć do niego jakiś stosunek. Opowiedzenie historii w letniej temperaturze mnie nie interesuje.

Zamiast więc snuć niemożliwe do zrealizowania plany, aktora teraz skupi się na budowaniu postaci, którą kreuje w serialu „Rezydencja„.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>