www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Grabowski miał zostać.. zakonnikiem

Popularny aktor Andrzej Grabowski miał poważne plany – chciał wstąpić do zakonu. I gdyby nie silne pokusy, na pewno by nim został..

Aktor przyznał, że decyzję zmieniły jego studia. „Hormony potrafią zmienić duchowość. Widocznie musiałem odreagować tę moją grzeczność. Hulaj dusza, piekła nie ma” – mówi w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” .

„Młodość miałem szaloną, bo już w wieku 17 lat dostałem się na studia. A tam dużo starsi koledzy, trzeba było im dorównać.  Udowodnić, że się potrafi palić, pić i zmieniać dziewczyny. No to się starałem, a ciągle byłem ten najmłodszy, nawet na trzecim roku byłem młodszy od tych, którzy dostali się na pierwszy.  A do tego jeszcze młodo wyglądałem” – opowiada Grabowski.

„Jak patrzę na stare zdjęcia, kiedy miałem 20 lat, to nie byłem taki brzydki jak teraz. Wysoki, chudziutki, pukle za ramiona jak u Wodeckiego, koszula w kwiatki, spodnie żółte.. Prawie jak Grechuta. Naprawdę byłem podobny” – dodał.

Aktualnie Andrzej Grabowski ma drugą żonę – Anitę Kruszewską,charakteryzatorkę filmową którą poślubił w 2009 roku. Wcześniej był żonaty z aktorką Anną Tomaszewską.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>