www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gosia Baczyńska maluje dla chorych dzieci

Znana polska projektantka włączyła się w aukcję charytatywną na rzecz podopiecznych z Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci, z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.

W wydarzenie, którego organizatorem jest serwis Szafa.pl. zaangażowali się także wolontariusze, plastycy, a nawet mali pacjenci hospicjum. Pomalowali 100 sztuk zwykłych wieszaków na ubrania, tworząc z nich niepowtarzalne arcydzieła. Można je licytować na stronie http://szafa.pl/aukcja/ lub na page’u Szafa.pl na Facebooku, wybierając spośród 10 różnych modeli każdego dnia. Wszystkie zgromadzone pieniądze zostaną przekazane Hospicjum.

Wieszak specjalnie ozdobiony przez Gosię Baczyńską zostanie wystawiony w finale aukcji – 1 czerwca w Międzynarodowy Dzień Dziecka. Nikt go jeszcze nie widział, więc nie wiadomo jak wygląda. Jednak biorąc pod uwagę talent projektantki, można spodziewać się czegoś w naprawdę dobrym guście. Być może wieszak Gosi zostanie wylicytowany przez którąś z polskich gwiazd, zajmując honorowe miejsce w szafie pełnej scenicznych kreacji.

aka

baczynska_gosia


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>