www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gosia Andrzejewicz usidliła arabskiego miliardera?!

Tam, gdzie nie wiadomo, o co chodzi, najpewniej chodzi o pieniądze. Czemu więc Gosia Andrzejewicz nie odmówiła arabskiemu miliarderowi?Z pochodzenia Arab, mieszka w USA w Teksasie, jest właścicielem gigantycznego koncernu kosmetycznego … i jest oczarowany naszą Gosią. Chyba nie trzeba było jej długo przekonywać do skorzystania z zaproszenia miliardera …

Kilka tygodni temu do rąk Gosi trafiło zaproszenie na występ do meksykańskiego miasta Cancun podczas konferencji „Peace & Love”. Gosia będzie jedyną reprezentantką Europy, a w konferencji wezmą udzial reprezentacje 93 krajów z całego świata. Gosi i jej tacie, który będzie jej towarzyszyć w podróży, miliarder zapewnić wszystko, czego sobie tylko zażyczyli. Do dyspozycji Gosia będzie miała luksusowy apartament w hotelu Moon Palace, w grę wchodzi także kolacja z samym Faroukiem, na malowniczym wybrzeżu Morza Karaibskiego. Miliarder, który na stałe mieszka w Teksasie, jest tak zafascynowany polską piosenkarkę, że chce ją zaprosić także na wakacje. Musi to być naprawdę silna fascynacja, skoro trwa już rok.„– podaje Fakt.

Z takim wsparciem „ukochanego” Gosia ma z pewnością większe szanse na karierę. A sam miliarder liczy sobie już trochę latek. A nuż widelec trafi się jakiś drobny spadek z jego ogromnej fortuny … I jak tu się nie zgodzić!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>