www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Górniak zatańczy w gorsecie ortopedycznym

Zaczynamy się zastanawiać, czy spekulacje niektórych portali nie były zgodne  z prawdą.

O co chodziło?

Po tym, jak Edyta Górniak spadła ze schodów i „cudem” uniknęła poważnego urazu kręgosłupa pojawiły się pewne podejrzenia.

A wszystko przez niespójne informacje na temat wypadku Edyty. Raz menadżerka gwiazdy Maja Sablewska mówiła, że u Edyty podejrzewano poważny uraz kręgosłupa – prasa odbiła piłeczkę zastanawiając się dlaczego w takim razie Górniak była przewożona karetką w pozycji półsiedzącej?

Dwa, po tym, jak szybko Górniak trafiła do szpitala i zaczęto spekulować, że wycofa się z dalszego udziału w Tańcu z gwiazdami, Edyta cudem uratowana wyszła ze szpitala o własnych siłach i w dodatku teraz okazuje się, że jednak zatańczy. Już trenuje …

Tyle szumu, tyle zamieszania, żebra raz były połamane, potem już tylko potłuczone. Jak jest, trudno o prawdę.

Pewne jest tylko to, że Maja Sablewska menadżerka Edyty jest przekonana o sukcesie swojej podopiecznej. W super Expressie mówi:

Edyta już wygrała dużo i wierzę, że swoją siłą i wolą walki wygra jeszcze więcej i nie mam tu na myśli samochodu.

A tabloid napisał:

Poniedziałkowy wypadek gwiazdy od razu wywołał dyskusję o jej dalszej rywalizacji w tanecznym show. Okazuje się jednak, że po krótkim pobycie w szpitalu i wbrew ostrzeżeniom lekarzy Edyta zamierza tańczyć dalej. Co prawda jej ruchy będzie krępował specjalny gorset, jednak artystka ani myśli poddać się bez walki.

Ciekawe.

Czy nie bardziej rozsądne w tej sytuacji jest wycofanie z programu, a nie granie szopki? Chyba, że gorset ma wzbudzać litość, a uraz nie jest tak poważny, jak się go przedstawia? Bo czy warto dla sławy ryzykować własne zdrowie?

Co o tym wszystkim sądzicie?

GORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN

GORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>