www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Górniak żałuje, że zwolniła Sablewską

Nie za późno z przemyśleniami?

Ajajaj! Obserwując kroki niektórych gwiazd zastanawiamy się czasem, czy polski show-biznes nie powinien być określany, jako polskie … przedszkole.

Po tym, jak w tym tygodniu Edyta Górniak wysłała do mediów informację o „rezygnacji z obsługi menadżerskiej Pani Mai Sablewskiej”, zrobiło się dość niesmacznie. Żenująco, nawet, bo jak się okazało, Maja Sablewska o zakończeniu rocznej współpracy ze swoja podopieczna Edyta Górniak dowiedziała się właśnie z serwisów plotkarskich, które cytowały owe oświadczenie.

Czemu Górniak tak postąpiła? Jak niesie wieść, była obrażona, o to, że Maja przyjęła ofertę zasiadania w fotelu jurora X-Factor, gdy ona miała tylko być gościem w tym wielkim show.

Sablewska nie płakała nad rozlanym mlekiem. Oświadczyła tylko podczas jednej z rozmów, że i tak dokończy swoje zobowiązania wobec Górniak, a potem ma nadzieje na PROFESJONALNE rozstanie zawodowe. Teraz Fakt dotarł do informatora, który mówi:

Edyta już następnego dnia zaczęła żałować swojej decyzji i chciała ją cofnąć

Gwiazda sądziła, że postawiona pod ścianą menadżerka zrezygnuje z fotela w X-Factor i całkowicie poświęci się jej. Chyba jednak trochę się przeliczyła. Mało tego znowu straciła na wizerunku. Bo czy takie zagrywki nie przypominają przedszkolnych zabaw?

gorniak_edyta_sablewska_maja

gorniak_edyta_sablewska_maja

gorniak_edyta_sablewska_maja


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>