www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Górniak wywinęła numer Józkowi!

Nie przyszła na jubileuszowa galę, 20. lecia musicalu Metro. Ładnie to tak?

gorniak_edyta

Co by kto nie mówił na temat Janusza Józefowicza, to stworzonemu przez niego przed 20 laty musicalowi trudno dorównać. To wyjątkowe show, bo przed laty właśnie w metrze swoją wielką karierę rozpoczęło wiele twarzy polskiego show-biznesu. Z tej okazji odbyła się uroczysta gala, na która uczestnicy show, nawet dziś nie związani z show-biznesem ściągnęli do Warszawy z całego świata. Zabrakło jednak Edyty Górniak. Nie przyszła. Jak wytłumaczyła swoją nieobecność? W Fakcie czytamy:

Mimo dużego sentymentu niestety nie będę mogła gościć na jubileuszu „Metra”. Wystąpiłam w 700 spektaklach tego musicalu. Zawsze w akompaniamencie orkiestry, z dyrygentem na czele.

Niezależnie od mojej ogromnej zajętości, która bezpośrednio nie pozwala na mój udział, nie wyobrażam sobie również zaśpiewać do pół-playbacku, a takie ponoć jest założenie twórców na ten wieczór. W czasie mojego jubileuszowego koncertu w zeszłym roku zaśpiewałam „Litanię”, oddając tym samym ukłon twórcom i fanom tego musicalu.

Rozumiemy, że Górniak uważa sprawę za załatwioną? Cóż, chyba nie można było oczekiwać niczego innego. Dobrze chociaż, że jakoś wytłumaczyła swoją nieobecność, bo, jak wiemy dla swojej menadżerki Mai Sablewskiej nie miała takiego sentymentu. Wyrzucona z pracy Maja Sablewska o wylocie z posady dowiedziała się z internetu.

Józefowicz_Janusz

gorniak_edyta


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>