www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Górniak reżyserem?

Po głośnym rozstaniu z Mają Sablewską Edyta Górniak chce sama zająć się swoją karierą i wszystko robić po swojemu. Tylko czy zawsze wychodzi to profesjonalnie?

Pół roku temu piosenkarka wypuściła nowy singiel „Teraz już„. Na teledysk do utworu, który promuje nową płytę Edyty musieliśmy czekać aż do teraz! Dlaczego trwało to tak długo?
Zawiniła sama wokalistka, która nie chce już dłużej być marionetką sterowaną przez innych: menadżerów, reżyserów, operatorów kamer… Dlatego wokalistka postanowiła wreszcie wziąć sprawy w swoje ręce!

Edyta Górniak sama więc wyreżyserowała teledysk do kontrowersyjnej piosenki, ponoć też sama zmontowała materiał nagrany przy pomocy… iPhone’a! Z jakim efektem? Niestety, akcja teledysku jest monotonna i do bólu przewidywalna: jest Ona, jest przystojny facet, który raz pomiata swoją wybranką, raz pozwala jej wodzić się za nos, są też piękne plenery, które „same grają”.

Jednak fani wokalistki są zachwyceni i twierdzą, że gwiazda tej klasy co Edyta wcale nie potrzebuje milionowego budżetu by nakręcić ciekawy teledysk. Wystarczy tylko egzotyczny urlop i… dobry Iphone.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>