www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Górniak przestała ufać Sablewskiej?

Czy to dlatego się rozstały? Do tej pory wydawało się, że zakończenie ich współpracy odbyło się w atmosferze przyjaźni. Nie do końca jest to prawdą.

W rozmowie z RMF FM Edyta opowiedziała o swoich podejrzeniach co do Mai.

Po decyzji o rozstaniu z Mają Sablewską przeczytałam wiele maili, które przyszło do mojej firmy. Spora część propozycji w nich zawartych, została przez Maję odrzucona, a w moim mniemaniu to były dobre propozycje. Cieszę się, że mogę sama podejmować decyzje. Intuicja zawsze była dla mnie ważna, czasem jednak ją usypiałam i pozwalałam podejmować decyzje innym . To nie było dobre. Po naszym rozstaniu do mediów zostały przemycone pewne informacje, o których wiedziałam tylko ja i Maja. A ja o tym nie mówiłam… To podważa moje zaufanie. Czas spędzony z Mają zawsze będę jednak mile wspominać. Maja jest osobą bardzo pozytywną. Przez 10 miesięcy zrobiłyśmy dużo fajnych rzeczy. Ale muszę zamknąć ten rozdział i iść dalej. Życzę jej jak najlepiej”– wyznała Edyta.

Dodała także, że menedżer nie powinien zasiadać w jury takiego programu jak „X Factor”. Dlatego też zdecydowała się zrezygnować z Mai. Czy „X Factor” był tego wart?

sablewska_maja_gorniak_edyta

GORNIAK_EDYTA_SABLEWSKA_MAJA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>