www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Górniak odpada w półfinale Tańca z gwiazdami

Żarty się skończyły. Ten półfinał zadecydował o tym, kto zawalczy o Kryształową Kulę i białego mercedesa coupe klasy C.

Zaczyna się. Przed nami występ gościa specjalnego, w tej roli szwedzka wokalistka Pauline. A potem już dobrze znana rutyna. Czyli miłe powitanie prowadzących, Piotra Gąsowskiego i Katarzyny Skrzyneckiej.

pauline

gasowski_piotr_skrzynecka_katarzyna

Prezentacja orkiestry i jury. Oczywiście nie brakuje odgrywanych złośliwości pomiędzy Kasią i Piotrem. A właśnie, nie można przecież zapomnieć o głównych atrakcjach tego wieczoru, tańczących gwiazdach. Dzisiaj na parkiecie zaprezentują się Edyta Górniak i Jan Kliment, Monika Pyrek i Robert Rowiński, Paweł Staliński i Izabela Janachowska.
Niestety Monice Pyrek towarzyszy tancerz znany z Tańca z gwiazdami, Krzysztof Hulboj, który zastępuje chorego Roberta Rowińskiego. Cóż, przypadki chodzą po ludziach… czy nie?
Pierwsza para, która zatańczy to Monika Pyrek i Krzysztof Hulboj – tańczą pasodoble w rytmie piosenki Lady Gagi.
Iwona Pavlović: Oczywiście to nie był zły taniec. Był podwójny. Dobry, gdy tańczyłaś w trzymaniu. Gdy byłaś solo nie podobały mi się Twoje ręce. Gdzieś tak machałaś nimi.
Beata Tyszkiewicz: Przypadkowo spotkałam panią na jakiejś sesji i chciałam państwu powiedzieć, że pani Monika na parkiecie na stadionie staje się gwiazdą, a tak, jest taka skromna. Jak dalece możemy się mylić w ocenie kogoś. Czego Iwonka pani nie da publiczność pani dołoży.
W kulisach dowiadujemy się, że partnerujący Monice, Robert Rowiński rozchorował się w piątek wieczorem.
Od jury 36 pkt.

pyrek_monika_hulboj_krzysztof

pyrek_monika_hulboj_krzysztofpyrek_monika_hulboj_krzysztof

gasowski_piotr_pyrek_monika_hulboj_krzysztof

Druga para to Paweł Staliński oraz Izabela Janachowska w tangu argentyńskim. Taniec piękny, Paweł tańczy w opasce na oczach, ale chyba nie będziemy ukrywać, że mocno rozprasza odważna sukienka Janachowskiej. No pięknie, model na koniec całuje Izę prosto w usta (?)
Piotr Gąsowski jest bardzo ciekawy i pyta Izę: Paweł Cię dopuścił do ciebie, co to znaczy?
Piotr Galiński: Jesteś jedyną męską ozdobą tego programu. Przypadła Ci najtrudniejsza rola. Fantastycznie zrobiony step. Dotykałeś stopą parkietu, jakbyś muskał kobietę. Unoszenia, które zrobiłeś są poza wszelką konkurencją.
Beata Tyszkiewicz: To był taki prawdziwy taniec godowy.
Piotr Gąsowski nie mógł sobie odpuścić: Pokaż plecy Izabela – rzucił do odchodzącej do kulis w parze z Pawłem, tancerki.
Jakie oceny? Pierwsze cztery dziesiątki tego wieczoru!

janachowska_izabela_stalinski_pawel

janachowska_izabela_stalinski_paweljanachowska_izabela_stalinski_pawel

janachowska_izabela_stalinski_pawel

gasowski_piotr_janachowska_izabela_stalinski_pawel

Trzecia para, Edyta Górniak i Jan Kliment w cha-chy. Jesteśmy w salonie fryzjerskim. Edyta goli (dosłownie) Klimenta. I w końcu taniec. Co już się kończy? Trochę zbyt szybko.
Gąsowskiemu łza się w oku zakręciła na widok salonu fryzjerskiego. Kiedy to było…
Zbigniew Wodecki: Osoba o tak ustalonej renomie poddała się konfrontacji w zupełnie innej dziedzinie i to już jest zwycięstwo. Co do tańca, to była cha-cha?
Iwona Pavlović: Cha-cha była ładna lekka i przyjemna. Piękny efekt był, naprawdę! Podobały mi się dzisiaj przedrosty. Nie podobała mi się jedna rzecz, że cha-cha nie była akcentowana. Taka właśnie koktajlowa.
Kliment wytłumaczył za kulisami te brakujące akcenty: Myśmy próbowali, a krecik (wielki pluszak) mówił, że to za mocno.
Noty – 37 pkt.

gorniak_edyta_kliment_jangorniak_edyta_kliment_jan

gorniak_edyta_kliment_jan

gorniak_edyta_kliment_jan

gasowski_piotr_gorniak_edyta_kliment_jan

Po przerwie ponownie, Monika Pyrek i Krzysztof Hulboj w tangu argentyńskim. Co widzimy? Nogi, nogi Moniki i tylko nogi. A jurorzy?
Piotr Galiński: To było niesamowite. Teatralność tego układu, poezja, nadaje się na wszystkie sceny teatralne. Zadziwiające jest to, że pokazaliście tak dojrzały przepływ uczuć, ten obraz pracując ze sobą tak krótko.
Zbigniew Wodecki: Ty masz taniec w sobie. Ty kochasz taniec w sobie, a nie siebie w tańcu.
Monika za kulisami pozdrawia Roberta Rowińskiego, który, jak się okazuje leży w szpitalu.
Ocena jury – kolejne cztery dziesiątki tego wieczoru.

pyrek_monika_hulboj_krzysztofpyrek_monika_hulboj_krzysztof

pyrek_monika_hulboj_krzysztof

gasowski_piotr_pyrek_monika_hulboj_krzysztof

Będzie gorąco. Teraz Paweł Staliński oraz Iza Janachowska w salsie. Na razie Paweł na parkiecie obraca (dosłownie) dwie brunetki.
Iwona Pavlović: Troszkę gorzej wyszło niż tango. Ale bardzo ładnie. Jedyne, czego się będę czepiać, to kolana za wysoko.
Zbigniew Wodecki: Iza powiedziała, że się otworzyłeś – otworzyłeś się. Ty dużo pracujesz.  Ja czytałem książkę o Tobie, jak hartowała się stal…
Jurorzy dali tym razem tylko 34 pkt.

stalinski_pawel_janachowska_izabela

stalinski_pawel_janachowska_izabelastalinski_pawel_janachowska_izabela

stalinski_pawel_janachowska_izabela

gasowski_piotr_stalinski_pawel_janachowska_izabela

A jak w tangu argentyńskim poradzi sobie Edyta Górniak i Jan Kliment?
Beata Tyszkiewicz: Gdyby ktoś się postarał fotografować panią „poklatkowo”, każdy „klatek” byłby doskonałością. To jest perfekcja.
Piotr Galiński: Ja wiedziałem, że to będzie dobre tango, ale to, co się stało, jest rzadkie. Zatańczyłaś absolutnie bez żadnej tremy, wyszłaś, jak dziewczyna, która ma coś do powiedzenia w tangu i zrealizuje to w 100%.
No i wpadły cztery dziesiątki.

gorniak_edyta_kliment_jan

gorniak_edyta_kliment_jangorniak_edyta_kliment_jan

Po przerwie dowiadujemy się o wynikach półfinału 12.tej edycji tanecznego show.
Pierwsze miejsce zajmują – Paweł Staliński oraz Izabela Janachowska.

gorniak_edyta_kliment_jan_pyrek_monika_hulboj_krzysztof_janachowska_iza_stalinski_pawel

gorniak_edyta_kliment_jan_pyrek_monika_hulboj_krzysztof

Kto dołączy do nich? Monika Pyrek i Robert Rowiński (Krzysztof Hulboj w zastępstwie).
Odpada Edyta Górniak. Co na do wiedzenia powie superstar tej edycji? Na razie publiczność i jury zgotowali owacje na stojąco. Edyta! Edyta!, Edyta! …

gorniak_edyta_kliment_jan_pyrek_monika_hulboj_krzysztof

Górniak przemówiła: Drodzy państwo! Dziękujemy państwu bardzo. Boże tyle słów. Jestem tak szczęśliwa, że dałam się namówić, producentce i menadżerce, i tym, którzy zachęcali mnie do udziału w tym programie. To jest program, który otwiera nowy etap w moim życiu. Dziękuję jury za wszystkie piękne słowa, zachowam je w sercu na starość na pamiątkę. Dziękuję stacji TVN, wszystkim, którzy dbali o mój komfort, o moje zdrowie. Paniom, które szyły sukienki, Dorocie Williams, prowadzącym i kolegom. Ale tak naprawdę, Janku ja nie wiem, co mam Ci powiedzieć. Ty zrobiłeś dla mnie tak wiele. To jest nagroda dla mnie za to, co przeszłam i za to, że przetrwałam. (tutaj głos się łamie i lecą łzy)
Jan Kliment odpowiada zlany rzewnymi łzami: : Ja wiem, że ten program jest piękny i smutny. Podziękuję tylko tobie, bo wiem co ty miałaś za ból…

skrzynecka_katarzyna_gorniak_edyta_kliment_jan

skrzynecka_katarzyna_gorniak_edyta_kliment_jan

gorniak_edyta_kliment_jan

Półfinał już za nami. Znamy finalistów.

Miejmy tylko nadzieję, że w finale nie będziemy świadkami tak przepełnionego żałością pożegnania, tej gwiazdy, która odpadnie.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>