www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Górniak o karierze Sablewskiej: ja, Marina i Doda byłyśmy pionkami

Najsłynniejszy „czworokąt” ostatnich miesięcy.

Na początku była Doda. Potem Marina Łuczenko i Edyta Górniak. To dzięki nim Maja Sablewska została okrzyknięta niedawno Menadżerką Roku.

I choć współpraca Sablewskiej z tymi gwiazdami należy już do jednego z rozdziałów w jej karierze,  od czasu do czasu następują „powroty”. Edyta Górniak w czasie niedawnej rozmowy z Wp.Tv powiedziała o swojej byłej menadżerce tak:

„Treść  maili, które dotarły do mojej firmy już po tej decyzji (nasz przypis: rozstaniu zawodowym z Mają), świadczy o tym, jak wiele było niewłaściwie przeprowadzonych rozmów przez nią w niewłaściwy sposób. Jak wiele przepadło wspaniałych projektów. Mnóstwo zaniedbań generalnie. Być może ją to przerosło. Ja jej życzę jak najlepiej, naprawdę, trzymam za nią kciuki, niech sobie radzi. Jeśli chciała być zawsze na piedestale i taki był ten plan i my wszystkie: Marina, Doda, wzięłyśmy udział w jej planie, no to trudno. Jeśli miałyśmy być pionkami, no to tak się stało. Każda z nas coś gdzieś tam wzięła dla siebie. Nazwijmy to, że jesteśmy kwita.”

Kwita? To może w końcu temat zostanie zamknięty? Bo jakby nie patrzeć, ostatnio bardziej popularna od swoich byłych podopiecznych jest .. sama Maja.

doda_sablewska_maja

marina_sablewska_maja

gorniak_edyta_sablewska_maja

sablewska_maja

bonnie


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>