www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Górniak ma fory w tańcu

„Na Twój występ czekały miliony. Jesteś mega gwiazdą” – tak wyglądała pierwsza jurorska ocena tańca Edyty Górniak, padła z ust Czarnej Mamby, Iwony Pavlović.

Tylko smak lukru w nadmiarze wywołuje mdłości. I choć dopiero za nami drugi odcinek Tańca z gwiazdami uczestnicy programu już się ich nabawili. Bo żalą się w Super Expressie na „Edzię”.

Jako jedyna ma oddzielną garderobę. Reszta tancerzy i gwiazd ma jedną, wspólną. Co więcej, codziennie do jej garderoby dostarcza się świeże bukiety róż oraz kosze świeżych owoców. A pozostałym tancerzom i artystom jedynie wodę do picia

Cóż. O kontrakcie Górniak krąży już legenda. Ponoć, bo nie jest to potwierdzone za każdy odcinek dostaje 60 tysięcy złotych. Takich pieniędzy nie udało się wynegocjować z produkcją żadnej gwieździe, aż od 12 edycji programu! Mało tego, pierwszy pokaz taneczny Górniak nie został oceniony rzetelnie, a jak niektórzy twierdzą ze sporym przymrużeniem oka.

Czy z uczestnikami programu uda się Edycie nawiązać luźne przyjacielskie relacje, jakie obserwowaliśmy pośród gwiazd minionych edycji? Wydaje się, że będzie trudno.


GÓRNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN

GASOWSKI_PIOTR_GORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN

GÓRNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN

GÓRNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN


Wpisz komentarz

  1. 14 września 2010 10:46

    Tweets that mention Górniak ma fory w tańcu | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale -- Topsy.com:

    […] This post was mentioned on Twitter by Foto, TopStarsPl. TopStarsPl said: #plotki Górniak ma fory w tańcu http://bit.ly/cUduP3 #foto […]

Podobne posty:

/* */?>