www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Górniak i Krupa sądzą się o 3 miliony

Wiosenna burza?

To już nie wiosenna burza, to tornado

Koniec z „dobrymi” relacjami byłych małżonków. Super Express poinformował, że Edyta Górniak złożyła wczoraj do sądu pozew przeciw Dariuszowi.

Wniosek dotyczy także niewydania przez Dariusza Krupę ważnych dokumentów źródłowych, o które zabiegamy od prawie roku. Nie można było już dłużej czekać na dobrą wolę byłego męża, tym bardziej że najpierw zwlekał, a potem odmówił przekazania niezbędnych do rozliczenia dokumentów – powiedziała Górniak tabloidowi.

Co na to Krupa? Muzyk wydał dla Super Expressu krótkie oświadczenie w tej sprawie:

Po prawie dwóch latach bezskutecznego oczekiwania na spotkanie, rzeczową rozmowę i decyzję mojej byłej żony w sprawie podziału majątku (posiadamy wartościową nieruchomość, która od kilku miesięcy stoi bezużyteczna i pusta) i spłaty wspólnie zaciągniętych kredytów na rozwój jej kariery (do tej pory opłaty w banku regulowałem ja, choć pani Edyta Górniak także jest do nich zobowiązana), zmuszony jestem oddać sprawę do sądu. Mam nadzieję, że prawomocny wyrok sprawi, że kwestie finansowe między nami zostaną uporządkowane. Nie zamierzałem tego robić ani upubliczniać tego faktu (także ze względu na publiczny wizerunek matki mojego syna), jednak zmusiły mnie do tego błędne informacje pojawiające się w mediach, które szkodzą mojemu wizerunkowi, naruszają interesy mojej firmy i ranią moich najbliższych

Jak sądzicie, Edyta ma teraz dobrych „doradców”?

gorniak_edyta

Darek Krupa

Darek Krupa


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>