www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Górniak: Doda ma rację

Szok. Edyta twierdzi, że to, co Dorota mówi o Sablewskiej, to prawda.

Nie wiadomo, jak zakończy się ta wojna. Wszystkie byłe podopieczne Mai występują przeciwko niej. Wreszcie głos w sprawie zabrała Edyta Górniak, która do tej pory nie komentowała sprawy. Oto, co powiedziała o swojej byłej menedżerce.

„Jeśli chciała być zawsze na piedestale i taki był ten plan i my wszystkie: Marina, Doda, wzięłyśmy udział w jej planie, no to trudno. Jeśli miałyśmy być pionkami, no to tak się stało. Każda z nas coś gdzieś tam wzięła dla siebie. Nazwijmy to, że jesteśmy kwita. Ja się cieszę, że Doda jest tą jedną z naszej trójki, która ma odwagę, by powiedzieć różne rzeczy, bo, pomijając formę, bo do formy można mieć oczywiście wątpliwości, ona jest taka, jaka jest, ja już się zupełnie przyzwyczaiłam do niej, Pomijając formę komunikacji, to jednak to, co ona mówi jest niestety prawdą. Ona nam robi ogromną przysługę tym, że za nas wszystkie może się wypowiadać. Nie obawia się niczego. My z Mariną przyjęłyśmy jednak trochę inną postawę, przemilczeć parę rzeczy. Żal mi Marinki bardzo, bo ona z nas wszystkich chyba najgorzej wypadła z tego wszystkiego. A może Doda najbardziej, bo znała Maję najdłużej, była z nią najbardziej związana i pewnie największa była ta więź i przywiązanie i zaufanie przede wszystkim”- wyznała Edyta w rozmowie z „Wp.tv”.

Czy po tym wszystkim Maja zdobędzie czyjeś zaufanie? Może jej być trudno znaleźć nowych podopiecznych. Program „X Factor” może być jej ostatnią szansą na zdobycie sympatii widzów. Czy jej się to uda?

sablewska_maja

gorniak_edyta


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>