www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Górniak ciągle nie ma kontaktu z chorą matką

Edyta nie spotyka się, nie rozmawia ze swoją schorowaną matką. A jej synek Allan, odwiedza babcię?

O to, żeby Allan miał kontakt także z babcią od strony mamy Edyty, dba wedle Życia na gorąco były mąż Górniak, Darek Krupa. Robi to, choć nie trzeba chyba pisać, że nie musi.

A Edyta? Prasa znowu podjęła bardzo wrażliwy dla gwiazdy temat. Jej relacje z rodzoną matką, a raczej brak relacji. Od wielu lat nic się nie zmienia. Choć w minionym roku menadżerka Edyty mówiła, że zaproszenie na jubileuszowy koncert Górniak zostało wysłane także do jej mamy, ŻnG cytuje siostrę Edyty, która twierdzi, że było inaczej.

Żadne zaproszenie na Top Trendy nie dotarło.

Tylko w dniu koncertu ktoś z Polsatu zadzwonił do mamy i zapytał, czy przyjedzie. Gdyby Edycie naprawdę zależało na dobrych relacjach z mamą, już dawno by tu przyjechała albo zadzwoniła. Numer od lat jest taki sam, a mama nadal czeka.

Czy doczeka? Trudno powiedzieć. Ostatnio matka Edyty poważnie choruje, gwiazda nie podejmuje żadnych prób kontaktu. Jedyne co mówi na temat swojej matki w prasie to kwestie w stylu, jak ta z wywiadu z VIVĄ : zawiodły mnie tak bliskie osoby jak ta, która mi dała życie”.

Czy urazę można chować w sercu tak długo?

gorniak_edyta

GÓRNIAK_EDYTA

KRUPA_DARIUSZ

Gorniak_Edyta_synWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>