www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Górniak: „Nie obchodzi mnie opinia Zapendowskiej i Kozyry”

Zarówno Robert jak i Elżbieta skrytykowali jej najnowszy utwór. Edyta się tym jednak nie przejęła. Twierdzi, że wyżej wymienione osoby nie są dla niej autorytetami.


„Gdyby surową opinię wyraził Kuba Wojewódzki czy Marek Niedźwiecki, myślę że odebrałabym to osobiście. Gdyby tak ocenili to fani, zmieniłabym zawód. Robert Kozyra nie jest krytykiem muzycznym i z pewnością nie dla niego tworzę muzykę, więc jego opinia nic nie wnosi. Ela Zapendowska z kolei jest krytykiem, ale wyłącznie osób śpiewających w programach rozrywkowych. Jednak choć mówi o sobie, że jest nauczycielem, nie jest nim, ponieważ nauczać nie potrafi. Umie jedynie często celnie krytykować czyjś potencjał. Nie jest więc dla mnie autorytetem, którego opinię biorę pod uwagę”- wyznała piosenkarka w rozmowie z magazynem „Flesz”.

Czy faktycznie Edyta twierdzi, że dziennikarz muzyczny i najsłynniejsza polska nauczycielka śpiewu nie znają się na swoim fachu? A może jej wypowiedź jest tylko zemstą na swoim byłym partnerze i innych osobach ją krytykujących?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>