www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gorąca godzinka z P!nk

Szalona, zwariowana, kontrowersyjna i uroczo niepoprawna. Alecia Beth Moore, ze względu na swoją karnację, zyskała przydomek P!nk jeszcze w dzieciństwie.

Ostatecznie przekonała się do swojej ksywki po obejrzeniu filmu Quentina Tarantino „Wściekłe psy”, gdzie spodobała jej się postać Mr. Pinka. P!ink już dziś będzie pełniła honory gospodarza w programie 4fun.tv „Power Hour”.

Swoje pierwsze kroki na scenie muzycznej stawiała śpiewając w klasycznym, kościelnym chórze gospel na zmianę z występami z rapowym zespołem Scratch N’ Smoove. Sławę i rozgłos na arenie międzynarodowej zdobyła w 2000 roku, kiedy światło dziennie ujrzała jej pierwsza płyta „Can’t Take Me Home”. P!ink zdobyła rzesze oddanych fanów na całym świecie, co miało wydźwięk w milionach sprzedanych płyt.

Ponownie głośno zrobiło się o artystce w 2006 roku, kiedy to wydała krążek zatytułowany „I’m Not Dead”. Na płycie można znaleźć m.in.: utwór „Dear Mr. President”, mający charakter otwartego listu do prezydenta George’a W. Busha, w którym skrytykowała jego politykę, oraz kawałek zatytułowany „Stupid Girls”, w którym P!nk sparodiowała „głupie dziewczyny” z Hollywood, między innymi Paris Hilton, czy Jessicę Simpson.

Na odcinek poświęcony P!nk zapraszamy do stacji 4fun.tv już dziś o godz. 18: 00 – 19: 00 (powtórka: piątek, godz. 21:00)

aka

pink

pink-2Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>