www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gołota wyprawił żonie urodziny!

Warszawska Lemoniada miała zaszczyt gościć słynnego na cały świat polskiego boksera. Ach co to była za impreza!

Huczne pląsy do czwartej nad ranem, towarzystwo ukochanego męża i przyjaciół. Takiej extra imprezy, a potem powrotu do hotelu, w którym tylko obiad kosztuje 200 zł, to marzenie niejednej kobiety. No, ale zejdźmy na ziemię, to wszystko kosztuje, więc nie każdy może sobie na to pozwolić. Ale nie on. Andrzej Gołota słynny bokser, nie żałował grosza na zorganizowanie 41- tych urodzin swojej ukochanej żonie Marioli.

Był szampan, kwiaty i tort. Nie zabrakło oczywiście śpiewania „Sto lat”. Potem młodzież wolała połazić po klubach, a Andrzej zajął się Mariolą. Jak on kocha swoją żonę. Cały czas powtarzał, jak wiele jej zawdzięcza… – zdradza Katarzyna Fila, właścicielka agencji, która zorganizowała przyjęcie urodzinowe. W trakcie imprezy Andrzej podarował żonie piękny naszyjnik – kosztowny (2 tys. zł), wykonany specjalnie na tę okazję, a zrobiony m.in. z kryształków Swarovskiego zatopionych w srebrze – czytamy w Super Expressie.

Ale jak to bywa wszystko co dobre zawsze się kończy. Przed Gołotą wiele pracy. Nie zapominajmy jaki jest prawdziwy powód przyjazdu boksera do Polski. Już teraz w sierpniu Gołota będzie stawiał pierwsze kroki na salach treningowych Tańca z gwiazdami, by od wrzesnia olśnić wszystkich telewidzów.

Kto, wie, wtedy może to jemu przyda się solidne wsparcie żony Marioli. Tym bardziej, że Iza Janachowska, taneczna partnerka Gołoty już nie jednego sportowca na parkiecie kładła na łopatki…

Saleta_Przemysław_Janachowska_Izabela

Gołota_Andrzej

Gołota_Andrzej


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>