www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gessler vs. Mnatsakanov – spotkanie kulinarnych mistrzów

Na zaproszenie telewizji TTV do Polski przyjechał Aram Mnatsakanov, właściciel ekskluzywnych lokali w Sankt-Petersburgu, który na antenie TTV prowadzi ukraiński program „Na noże”, który jest ukraińskim odpowiednikiem „Kuchennych rewolucji”

Wybitny rosyjski restaurator spotkał się w środę wieczorem z Magdą Gessler w jej restauracji „U Fukiera”, gdzie przy wspólnej kolacji omawiali m.in. różnice między swoimi programami.

„Na noże” to ukraiński program gastronomiczny. Biorą w nim udział właściciele restauracji, którzy pomimo wszelkich prób i starań, nie są w stanie sami zapobiec zbliżającemu się bankructwu swych lokali. Ich ostatnią deską ratunku jest pomoc wybitnego restauratora Arama Mnatsakanova, czyli właściciela ekskluzywnych lokali w Sankt-Petersburgu, który o sztuce prowadzenia kulinarnego biznesu wie wszystko. Znajdzie przyczyny restauracyjnych kłopotów, wprowadzi innowacyjne pomysły do menu oraz wniesie wiarę i pozytywne myślenie, których tak bardzo brakowało właścicielom restauracji.  Dzięki tym zabiegom Aram udowodni, że z każdej beznadziejnej sytuacji można wyjść zwycięsko.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>