www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gdzie Szpak lata na rybkę?

Michał Szpak właśnie zakończył program Voice of Poland i będzie miał więcej czasu na swoje przyjemności.

Okazuje się, że jest wielkim smakoszem ryb i owoców morza. Potrafi przyjechać albo przylecieć do Szczecina czy nad morze do ulubionych restauracji swojego przyjaciela, Norberta Dąbka. Panowie znają się i przyjaźnią od lat. Wokalista uwielbia tam zjeść łososia, dorsza,  halibuta czy krewetki. Wpada też tam, aby upiec własnoręcznie swoją pizzę.

Norbert Dąbek znany jest wśród naszych gwiazd jako doskonały kucharz i właściciel restauracji nadmorskich. Ma za sobą ponad dziesięcioletnią praktykę w zawodzie i uczył się od najlepszych w Polsce i za granicą. Gotowanie stało się dla niego pasją. Czyżby miał zagrozić Amaro? Na pewno ma wielkiego fana w osobie Michała Szpaka. Oprócz niego gościli u niego znani politycy, sportowcy oraz przedstawiciele świata filmu i muzyki. Zajadali się stekiem z krokodyla, homarem czy żabimi udkami. Pytanie kogo tam nie było? Na specjały kuchni: szaszłyka z halibuta, gotowanego łososia w sosie kawiorowym, fileta z dorsza czy pstrąga z grilla wpadali m.in. Jerzy Dudek, Czesław Mozil, Rafał Brzozowski, Staszek Karpiel-Bułecka, Rafał Maślak, Olivier Janiak. Margaret, Michał Kwiatkowski Ewelina Lisowska czy Jakub Kucner. Próbowali ryb, ale i muli, krewetek, ostryg czy steka z rekina.

Restauracja Norberta jest zawsze otwarta dla wszystkich gwiazd, a one chętnie go odwiedzą. Na stołach poza nadmorskimi pysznościami nie zabraknie też mięsa czerwonego czy drobiu. Norbert Dąbek powoli wkracza w świat show-biznesu. Jeszcze nie raz zaskoczy swoimi pomysłami i wizjami na przyszłość, ale przede wszystkim zadba o gości.

szpak_dabek szpak_dabek_02 szpak_dabek_03 szpak_dabek_04 szpak_dabek_05 szpak_dabek_06 szpak_dabek_07 szpak_dabek_08 szpak_dabek_09 szpak_dabek_10 szpak_dabek_11 szpak_dabek_12 szpak_dabek_13 szpak_dabek_14 szpak_dabek_15


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>