www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gdzie robią zakupy modelki?

Światowej sławy modelka, Helena Christensen ujawnia swoje ulubione miejsca na świąteczne zakupy w Mediolanie.

Modelka odwiedza Operę La Scala, galerię sztuki współczesnej Cardi Black Box i spaceruje deptakiem Via Montenapoleone, przy którym mieszczą się sklepy najdroższych odzieżowych marek świata. Mediolan jest jej drugim przystankiem na europejskiej trasie EasyTone.

Kolejnym punktem podczas jej świątecznego spaceru jest włoska knajpka Cova, w której modelka zajada się ulubionym i najpopularniejszym włoskim specjałem – babeczkami Panettone. Następnie Christensen zatrzymuje się na ekskluzywny lunch w hotelu Four Seasons Hotel.

Uwielbiam Mediolan! – mówi Helena. Jest tu wiele wspaniałych sklepów zwłaszcza Fashion Quadrilatero, gdzie uwielbiam robić zakupy. To miasto jest synonimem szyku i dobrego stylu. A mój sekret na dobre samopoczucie podczas świątecznych zakupów? To chodzenie w butach Reebok EasyTone!

No proszę, jak się okazuje, wielkie gwiazdy nie potrafią zrobić nawet kroku bez jakiejś… reklamy! Jak już nie ambasadorują, to firmują, a jak nie firmują – to chociaż paradują wyłącznie w wybranych produktach.

aka

_x3a3647

107315063_10

107315190_10

107315454_10


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>