www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gdy Manios była chłopakiem…

Modelka Michalina Manios znów przypominała, że w przeszłości była chłopakiem i miała na imię Michał. W programie „Pytanie na śniadanie” zebrała się na odważne wyznania.


Manios urodziła się jako hermafrodyta – posiadała cechy zarówno męskie jak i żeńskie, podobnie jak narządy płciowe. Nie ukrywa swojej podwójnej tożsamości, choć najbardziej czuje się kobietą.

Jeszcze parę lat temu wszyscy nazywali ją Michałem. Była postrzegana jako zniewieściały chłopiec. „Niestety nie dało się uniknąć agresji. Starałam się wytwarzać własne mechanizmy obronne, które pozwoliły mi przetrwać. Wstydziłam się chodzić na WF” – wyznała. „Udawało mi się wytrzymać, dzięki wsparciu rodziny” – dodała.

Gdy stała się pełnoletnia postanowiła zmienić prawną tożsamość, czyli swoje imię. Fizycznie też była już bardziej kobietą; urosły jej piersi. Nie potrzebowała skomplikowanej operacji. „Ciało rozwijało się odpowiednio względem funkcjonowania kobiety. Zabieg więc był kosmetyczny” – mówiła.

„Nie ma pani macicy?” – zapytał odważnie prowadzący „Pytanie na śniadanie”. „Tak” – przyznała. „Jeśli chodzi o normalne funkcjonowanie, jedyny aspekt to bezpłodność, ale jestem zwolenniczką adopcji” – stwierdziła.

A co z partnerem?  Michalina jest teraz skoncentrowana na karierze, chce wykorzystać swoje 5 minut. Dlatego nie myśli o związaniu się z mężczyzną.  Kręci ją także kariera muzyczna, dlatego wkrótce wyda swojego pierwszego singla.

Tommy


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>