www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Frycz robi przetwory dla… Czartoryskiej!

Poznały się na planie „Miłości nad rozlewiskiem” i zaprzyjaźniły się! Dziś Olga Frycz robi dla swojej przyjaciółki, Anny Czartoryskiej, nawet… zawekowane smakołyki!

Olga Frycz mówi o sobie, że jest aktorką z dwudziestoletnim stażem, jednak naprawdę głośno o niej zrobiło się po wielkim sukcesie filmu „Wszystko co kocham” czy serialu o życiu nad rozlewiskiem. Jednak Olga Frycz wie, że w życiu aktora są takie momenty, gdy jego telefon milczy…

– W tym zawodzie niemal każdemu zdarza się pracować przez kilka miesięcy robiąc film albo serial, a później przez pół roku nie mieć pracy. Dlatego dobrze jest mieć też inne życie, żeby w takich momentach nie zwariować – zwierza się Olga Frycz na łamach „Świata kobiety”. – Ja staram się wtedy relaksować: wyjeżdżam, chodzę do kina, na basen, szlifuję angielski, gram na pianinie, spotykam się ze znajomymi, gotuję.

W takich trudnych chwilach warto też jest znaleźć jakąś bratnią duszę. A wiadomo, że nikt lepiej nie zrozumie aktorki jak… inna aktorka! Dlatego w czasie odpoczynku od pracy Olga Frycz często spotyka się ze swoją przyjaciółką z planu sagi o życiu nad rozlewiskiem – Anną Czartoryską. Obie aktorki dają sobie małe upominki, jednak Olga zawsze stara się dać coś od serca. Ostatnio są to… przetwory!

– U nas w domu nie robiło się przetworów, babcia czasem coś nam dawała – wspomina aktorka. – Ale ja po prostu bardzo lubię domowe przetwory, więc postanowiłam nauczyć się je robić sama. A potem rozdaję to po znajomych. Dzisiaj wraca Ania Czartoryska, mam już dla niej przygotowane w prezencie marynowane grzybki – chwali się serialowa Marysia.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>