www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Fraszyńska i Gąsowski małżeństwem!

…na szczęście tylko w serialu. Jurorka i prowadzący „Taniec z gwiazdami” wcielili się w małżeństwo w serialu Polsatu „Hotel 52”.

Już w czwartek, 1 marca Polsat wyemituje pierwszy odcinek z nowej, 5. serii „Hotelu 52”. Fraszyńska i Gąsowski zagrają w nim małżeństwo, które będzie promować książkę „idealna para”.  Szybko okaże się, że bohaterowie w rzeczywistości są… rozwiedzeni, a pozory ideałów to tylko fikcja, skierowana do czytelników poradnika.

Grażyna (którą zagra Fraszyńska) wynajmie nawet kochanka, aby zagrać na nosie Mariuszowi (Gąsowski). Czy hotelowe perypetie zmienią coś w losach byłego małżeństwa? Czy Grażyna i Mariusz pozostaną sobie całkowicie obojętni? Okaże się to już w drugim odcinku nowej transzy, który Polsat wyemituje 8 marca.

Jolanta Fraszyńska i Piotr Gąsowski to nie jedyne gwiazdy, które zagoszczą w serialu. Pojawi się też tancerz Gabirel Piotrowski, znany z widowiska „You Can Dance”.  Gościnnie pojawią się też: Andrzej Młynarczyk, Cezary Żak, Sławomir Orzechowski i Dorota Chotecka.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>