www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Finalistki Miss Polonia

Jak wyglądały finalistki Miss Polonia na kilkanaście godzin przed jednym z najważniejszych dni w ich życiu?

– Choć były trochę zestresowane, prezentowały się pięknie i bardzo naturalnie – mówi Małgorzata Zdziebko-Zięba, ekspertka urody z Clareny, firmy, która jest oficjalnym Ambasadorem Urody Miss Polonia 2010.

Firma Clarena zorganizowała dla finalistek Miss Polonia 2010 spotkanie, podczas którego eksperci – Małgorzata Zdziebko-Zięba, Jarosław Rodzeń i Anna Raczkowska – udzielali porad, jak dbać o urodę.  Kandydatki do tytułu Miss Polonia to bardzo młode kobiety, ze świeżą, zdrową cerą. Podczas konsultacji eksperci skupili się więc na poradach dotyczących codziennej pielęgnacji skóry twarzy, oraz dbałości o urodę w sytuacjach, gdy jest ona poddawana licznym zabiegom upiększającym.

Nie da się ukryć, że dla ekspertów Clareny to także był szczególny wieczór. – Obserwując kandydatki zastanawiałam się, która z nich zostanie tą jedyną. Jurorzy mieli naprawdę trudny wybór – mówi Małgorzata Zdziebko. – Jednak muszę przyznać że miałam swoją faworytkę, była nią Rozalia. To wyjątkowo piękna i sympatyczna dziewczyna – dodaje Małgorzata Zdziebko-Zięba.

Clarena już po raz drugi została Ambasadorem Urody Miss Polonia. Nowo wybrana Miss, Rozalia Mancewicz, pojawi się na organizowanych przez Clarenę wyborach Miss Kosmetyczek, które odbędą się już 9 stycznia 2011 r. w hotelu Sheraton w Warszawie.

Jarc_131210

Jarc_131210

Jarc_131210

Jarc_131210

Jarc_131210

aka, foto:Clarena


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>