www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Finaliści X Factor zaśpiewają w Łodzi

24 czerwca w Porcie Łódź zaśpiewają gwiazdy programu X FactorMichał Szpak, Ada Szulc i Małgorzata Stankiewicz.

Koncert finalistów muzycznego show telewizji TVN rozpocznie się o godz. 17.00. Jako pierwsza na scenie w Patio pojawi się Małgorzata Stankiewicz – nauczycielka z Gdańska, po niej przed publicznością stanie Ada Szulc, ulubienica Kuby Wojewódzkiego i, jego zdaniem, najlepsza wokalista pierwszej polskiej edycji programu. Jej występ rozpocznie się około godz. 18.00. Dwudziestodwuletnia studentka farmacji z Chrzanowa, która od czterech lat jest także wokalistką zespołu pop- rockowego Chilitoy.

Zdobywca drugiego miejsca – kontrowersyjny i zdolny Michał Szpak – wkroczy na scenę około godz. 19.00. Występ dwudziestojednolatka, który od chwili pojawienia się na castingu przykuwał uwagę nie tylko swoim głosem, ale także barwną osobowością, zakończy pełen muzycznych wrażeń koncert w Patio Portu Łódź.

Po zakończeniu koncertu artyści przeniosą się do Kącika Gwiazd przy sklepie Saturn, gdzie fani będą mogli otrzymać od nich autografy i zrobić sobie wspólne zdjęcia. Spotkania z fanami potrwają do 20.20.

akaWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>