www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Finał „Jak Oni Śpiewają!”

Po trzynastu tygodniach trudnych zmagań i pracy Brylantowy Mikrofon zdobył Artur Chamski. W finale znalazła się też Karolina Nowakowska.Siłą waszych głosów zwycięzcą czwartej edycji Jak oni śpiewają zostaje Artur Chamski” – ogłosił Krzysztof Ibisz podczas sobotniego finału.

Artur nie ukrywał zaskoczenia. „Dziękuję wam, że byliście ze mną. Wierzcie w marzenia, chcę dla was śpiewać, kocham was” – podziękował tuż po ogłoszeniu wyników.

Nigdy w życiu niczego nie wygrałem, nigdy nie byłem pierwszy” – wzruszył się aktor.

Chamski zgarnął Brylantowy Mikrofon i samochód osobowy Seat Ibiza. Oprócz tego otrzymał możliwość nagrania płyty z kilkoma piosenkami i specjalną kompozycją Pawła Rusak-Sokala, lidera zespołu Blue Cafe. Laureat ma wejść do studia nagrań już w poniedziałek.

Byłeś esencją tego czym jest muzyka. Masz szansę zostać idolem pokolenia. Idol pokolenia to ten który wychowuje duchowo, emocjonalnie i intelektualnie. Jeśli tak się stanie to pamiętaj, że ciąży na tobie wyjątkowa odpowiedzialność” – powiedziała Edyta Górniak.

Artur, nigdy nie miałam wątpliwości, że umiesz śpiewać. Teraz przeszedłeś siebie. Byłeś skupiony, sala wyła, a ty swoje” – wtórowała Elżbieta Zapendowska

Drugie miejsce i nagrodę pocieszenia w postaci pianina elektrycznego otrzymała Karolina Nowakowska („M jak Miłość”).

„Diament został oszlifowany. Ty nie śpiewasz z serca, ale śpiewasz sercem. Życzę ci kochanie, żebyś spotkała odwzajemnioną Miłość” – szlochała Górniak.

To jedna z najtrudniejszych piosenek świata. Sześć punktów” – nagradzała ją  Zapendowska.

Na podium uplasowała się także Ola Szwed, która ostatecznie zajęła trzecią lokatę. Tuż za nią znalazł się Tomasz Stockinger.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>