www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Finał 8. sezonu „Przyjaciółek”: Zaskakujące oświadczyny i niespodziewane rozstania

W finałowym odcinku nie zabraknie emocjonujących zwrotów akcji. Anka, Patrycja, Zuza i Inga. Która z przyjaciółek poczuje, że dostała od losu drugą szansę, a której świat wywróci się do góry nogami.

Inga (Małgorzata Socha) wyjedzie do Nowego Jorku, by walczyć córkę. Przeprowadzka za granicę to jedyny sposób na odzyskanie Hani (Pola Figurska). Jednak perspektywa rozłąki z przyjaciółkami dużo ją kosztuje. Zwłaszcza, że podejrzewa, iż może się ona przedłużyć. Patrycja (Joanna Liszowska) denerwuje się nadchodzącą rozprawą rozwodową z Michałem (Marcin Rogacewicz). Paweł (Bartek Kasprzykowski) oświadczy się Ance (Magdalena Stużyńska – Brauer). Natomiast Zuzie (Anita Sokołowska) zawali się cały świat. Zobaczcie zdjęcia!

Zuza dostaje wypowiedzenie z pracy. O niczym nie mówi Jaśkowi (Marek Bukowski). Robert (Krzysztof Wieszczek) prosi Ingę, żeby sama pojechała na lotnisko. Pojawił się problem z kontem bankowym – musi natychmiast jechać do banku wyjaśnić sprawę. Dziewczyny żegnają Ingę na lotnisku. Czy Robert zdąży na samolot?

Dwunasty, finałowy odcinek ósmej serii „Przyjaciółek” w czwartek, 17 listopada, o godz. 21.10 w Polsacie.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>