www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Filmy za darmo od TVN!

Telewizja TVN uruchomiła własną platformę VOD (wideo na żądanie). Już teraz ma ponad 3 tys. programów i seriali z „głównego” TVN i kanałów tematycznych, a nawet przedpremierowe odcinki seriali!


„tvn player to nasza odpowiedź na zmieniające się realia rynkowe i przyzwyczajenia naszych odbiorców. Zgodnie z hasłem przewodnim naszej nowej oferty programowej jesteśmy i tu (w telewizji), i tu (w internecie). – mówi Tomasz Plata, dyrektor działu TVN Online.

W ofercie serwisu www.tvnplayer.pl są m.in. archiwalne seriale (m.in. “Magda M” czy “Brzydula”) oraz archiwalne odcinki programów rozrywkowych (m.in. “Mam talent!”, “X Factor”). Przedpremierowo oglądać można odcinki nowych seriali TVN “Wszyscy kochają Romana” oraz “Układ warszawski”, “Przepis na życie” czy “Prosto w serce”, a wraz ze startem jesiennej ramówki na bieżąco pojawiać się będą nowe odcinki formatów rozrywkowych.

Oferta programowa platformy została jasno i czytelnie podzielona na kategorie: Seriale, Programy, Filmy, sekcja Dla dzieci oraz Ostatni dzwonek, w której to kategorii będzie można znaleźć pozycje dostępne online wyłącznie przez siedem kolejnych dni po emisji antenowej.

Dostęp do wszystkich materiałów zgromadzonych w serwisie jest bezpłatny i nie wymaga logowania. Wystarczy, że użytkownik będzie miał zainstalowaną wtyczkę do oprogramowania Silverlight. Przed i w trakcie emisji programów i seriali nadawane są reklamy.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>