www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Filmowa miłość Szapołowskiej z Englertem

Relacje Grażyny Szapołowskiej z jej niedawnym szefem, Janem Englertem, mówiąc kolokwialnie, nie układają się najlepiej.

Do tego los bywa złośliwy. Jak dowiedziało się Radio ZET aktorka zagra wkrótce sceny miłosne na planie filmowym właśnie z… Janem Englertem. O swoich obecnych relacjach z dyrektorem Teatru Narodowego Szapołowska opowiadała dzisiaj słuchaczom Radia ZET w programie „Dzień Dobry Bardzo”.

Marzena Chełminiak: (…) czy czuje Pani, że zrobiła coś nieetycznego?

Grażyna Szapołowska: Wie Pani, jest mi przykro. Czuję się gdzieś tam winna wobec widzów, których chciałabym przeprosić, wobec kolegów których chciałabym przeprosić, ale jednocześnie nie czuję się winna w stosunku do dyrektora, ponieważ nie do końca jest to prawda i ja nie miałam żadnych możliwości porozmawiania z nim w sposób taki, jaki dyrektor powinien rozmawiać ze swoimi podwładnymi… z aktorką i tutaj jestem po prostu w konflikcie. I nie zgadzam się z tym, co się stało z jego strony, a jednocześnie nie mogę wartościować widzów i nie zgadzam się z tym, że widz teatralny jest ważniejszy od widza telewizyjnego (…)

Marek Starybrat: …na jakim etapie jest ta sprawa z dyrektorem Teatru Narodowego?

G.Sz.: Ta sprawa jest na etapie takim, że adwokaci zastanawiają się ze mną, czy wnieść pozew do sądu i to co zrobimy, jakie będą dalsze nasze kroki, ale jest mi przykro, bo wiem, że na pewno dyrektor przeżywa to bardzo i ja nie mniej, no i niestety doszło do konfliktu stron (…)

Marcin Sońta: Mamy informacje, że za kilka dni będzie Pani grała z Janem Englertem sceny miłosne na planie filmowym. Czy to prawda?

G.Sz.: No, tak się złożyło. Nie wiem, czy to będą sceny miłosne, ale gramy przyjaciół sympatyzujących, zakochanych w sobie. Przynajmniej ja jestem w nim zakochana. No i oczywiście zagram to.

Marzena Chełminiak: Czy będzie łatwo?

G.Sz.: Myślę, że jako profesjonaliści i jemu i mnie będzie łatwo, chociaż nie ukrywam, że dusza cała moja jest poraniona bardzo. Myślę, że dyrektora też.

Marzena Chełminiak: …to może trzeba zadzwonić Pani Grażyno prosto do dyrektora…

G.Sz.: (…) Ja dzwoniłam. Dzwoniłam wiele razy, ale nie ma odpowiedzi.

englert_jan

szapolowska_grazyna


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>