www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Figura pokazała syna w TV

Katarzyna Figura po raz pierwszy pokazała się wspólnie ze swoim synem Aleksandrem Chmielewskim w telewizji. Oboje pojawili się jako goście w „Dzień dobry TVN”.

25-letni syn aktorki tłumaczył, że wcześniej czuł barierę przed mediami. „Nie chciałem się pokazywać publicznie. To nie był czas, szukałem czegoś innego” – mówił. „Odkąd studiuje aktorstwo, wiedział, że występowanie łączy się ze sferą publiczną i oświadczył mi że teraz jest gotowy. Zaskoczył mnie, to świadczy o jego dojrzałości” – opowiadała dumna Figura. „To nie jest jego pomysł na zrobienie kariery” – zaznaczyła.

Aleksander został zapytany, czy nie czuje żalu o to, że musiał zostawać często bez mamy. ” Na pewno tęskniłem. Patrząc z perspektywy czasu, rozumiem te wybory. Nie było mi łatwo, chciałem żeby mama była. Miałem też dziadków i tatę, którzy ze mną byli. Rekompensowali mi to” – stwierdził.

Wcześniej oboje pojawili się na okładce „Vivy”, dla której udzielili również wywiadu i zrobili sesję zdjęciową. A jak Wam się podoba? Czy ma szansę na zrobienie dużej kariery, jak jego mama?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>