www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Felicjańska straci fundację?

Kolejny dramat Ilony Felicjańskiej. Może bezpowrotnie stracić fundację „Niezapominajka” i prawo do działalności charytatywnej w przyszłości. „Teraz sama potrzebuję pomocy” – żali się.

Strona fundacji została zamknięta. Pisze, że jest w przebudowie. Tymczasem jak poinformowały media, do sądu trafiła sprawa o zamknięcie samej organizacji. Powód? Jej prezes, czyli sama Felicjańska, nie przygotowała zeznań finansowych z działalności. Niezapominajka straci możliwość otrzymania dotacji od podatników, czyli tzw. 1 procenta. Co więcej, w przyszłości modelka będzie miała problemy z założeniem nowej fundacji, bo do tego konieczna jest dobra opinia.

Sama zainteresowana tłumaczy się m.in. na Facebooku.  „Fundacja jest chwilowo nieaktywna.. A prezes fundacji, czyli ja Ilona Felicjanska pomagalam przez lata, teraz sama potrzebuje pomocy” – napisała. „Przez chorobę straciłam pracę, przyjaciól.. Teraz powoli staje na nogi.. Kiedys dalej bedę pomagać, ale teraz to ja potrzebuje pomocy” – wyznała.

Nie jest tajemnicą, że Felicjańską dotknął alkoholizm, spowodowała wypadek będąc na procentach. Postanowiła jednak walczyć ze swoim nałogiem. Niestety, pociągnął on za sobą przykre konsekwencje…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>