www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Fani żądają nagany dla Wojewódzkiego

Komu podpadł? Fanom X Factora.

Przynajmniej tak wynika ze specjalnego oświadczenia opublikowanego na forum programu, które to oświadczenie zyskuje coraz większą akceptację.

My, widzowie X Factor jesteśmy zniesmaczeni zachowaniem Pana Kuby Wojewódzkiego – piszą widzowie. – Jego zachowanie wobec Mai i uczestników jest poniżej krytyki. On nie jest kontrowersyjny, on jest prostacki i wulgarny. Powinien otrzymać naganę od kierownictwa stacji. Chcemy oglądać w X Factor występy uczestników i móc się nimi cieszyć, odczuwając pozytywne emocje. Nie chcemy słuchać już ciągłych kłótni i docinek ze strony Pana Kuby, który nawet program rozpoczyna seria docinek wobec Pani Mai, takich jak ze sama tworzy sobie fan cluby i załatwila sobie uczestnictwo w kolejnych edycjach. Prostactwo zasługuje na naganę!

Jesteśmy pewni, że kontrowersyjny juror żadnej nagany nie dostanie. Jeśli już to raczej pochwałę za to, że dzięki niemu znowu jest głośno o programie, który i tak już okazał się sukcesem. A jak wie każdy fan piłki nożnej – zwycięskiego składu się nie zmienia. Ani nie daje się nagany.

uksonWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>