www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Fani zaatakowali Kozidrak!

Zespół Bajm na czele z Beatą Kozidrak najadł się strachu, gdy na plan teledysku wtargnął tłum fanów. Cała ekipa musiała przerwać pracę.


Zespół w Warszawie kręcił klip do singla „Góra dół”, promującego najnowszą płytę. Kilkudziesięciu fanów Bajmu kompletnie zdezorganizowało pracę filmowców.  Fani wtargnęli z kwiatami i transparentami na cześć Beaty. Zaśpiewali też piosenkę, do której przygotowywano teledysk.

Zdjęcia musiały zostać przerwane na ponad dwie godziny. Na szczęście „Bajmomaniacy” mięli wyłącznie dobre intencje. Frontmenka chętnie pozowała do zdjęć.

Premiera płyty Bajmu, „Blondynka” odbyła się 21 marca 2012.  Zespół zaprosił do współpracy kilku gości z zagranicy, m.in. Brada Blac Blackwooda – tegorocznego laureata nagrody Grammy. Blackwood znany jest ze współpracy z zespołami Maroon 5, Saving Abel czy The Black Eyed Peas. Innym gościem jest Brian Byrne. Jego nazwisko z kolei można skojarzyć z Katy Perry czy U2. Byrne jest autorem aranżacji do jednej z ballad Bajmu, która znajdzie się na nowym albumie. Miał on już okazję współpracować z grupą przy piosence „Krótka historia”.

Tommy


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>