www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Faceci są bez szans! – wideo

Boczarska, Kluźniak i Hirsch – to trio poradzi sobie z każdym natrętnym „cellulitem”. Dziewczyny działają w myśl zasady: „Gdy rodzi się przyjaźń na śmierć i życie, faceci nie mają szans”. Zobaczcie zwiastun najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza.

Telewizyjna pogodynka Maja (Maja Hirsch) ma dość namolnego kochanka. Jej przyjaciółkę, Ewę (Dominika Kluźniak) męczy rodzinna rutyna. Potrzebują luzu. Jednak w ekskluzywnym SPA, zamiast relaksu czeka na nie szalona przygoda. Tajemnicza masażystka, Kornelia (Magdalena Boczarska), którą postanowią uwolnić z opresji, wciągnie je w wir zwariowanych wydarzeń.

Bohaterki komedii „Jak się pozbyć cellulitu” pozornie wszystko dzieli: temperament, zainteresowania, styl życia. Ale prawdziwa przyjaźń z różnic potrafi uczynić zalety. Dziewczyny wspólnie stawią czoło nawet najgroźniejszemu wyzwaniu. Uzbrojone w wiarę we własne siły, rozbity kieliszek do szampana i nietuzinkowe poczucie humoru poradzą sobie z każdym „cellulitem”, który stanie na ich drodze.

W tej pełnej niespodzianek komedii zobaczymy gwiazdorską obsadę: Magdalenę Boczarską, Dominikę Kluźniak, Maję Hirsch oraz Tomasza Kota, Wojciecha Mecwaldowskiego, Cezarego Kosińskiego i Rafała Rutkowskiego.

Najnowsza komedia Andrzeja Saramonowicza „Jak się pozbyć cellulitu” w kinach od 4 lutego 2011.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>