www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

EXTRA : V edycja „Jak oni śpiewają” odc. 1

Początki bywają trudne, a w przypadku pierwszego odcinka piątej edycji „Jak oni śpiewają” premierowych sytuacji było co najmniej kilka.

Po pierwsze: nowa prowadząca – Joanna Liszowska. Pierwsza, której swoim wzrostem nie przytłacza prowadzący Krzysztof Ibisz.

Po drugie – na fotelu czwartego jurora, obok tradycyjnego składu – Edyta Górniak, Rudi Schubert, Elżbieta Zapendowskapojawiła się dotychczasowa prowadząca, ulubienica publiczności, Kasia Cichopek.

No i po trzecie w końcu – nowi uczestnicy, którzy śpiewem chcą zdobyć główną nagrodę – Brylantowy Mikrofon.

Aleksandra Nieśpielak zaśpiewała w gorącym klimacie hit „Nah, neh, nah” Vaya Con Dios,

Ola Zienkiewicz z polsatowskiej „Pierwszej miłości” wystąpiła w słynnych „Chałupach” i karykaturalnie wielkich okularach.

Czyżby chciała zająć miejsce Ani Muchy, znanej z niekonwencjonalnych występów? Jak na razie Ola zdecydowanie bije ją na głowę wokalnie.

Andrzej Deskur z „Na Wspólnej” kradnie serca kobiet” – jak przedstawił go Krzysztof Ibisz – i to chyba jego jedyna zaleta. W każdym razie Górniak przyznała, że Deskur owszem, jest przystojny.

Wydarzeniem był gorący występ odmienionej i odmłodzonej Bożeny Dykiel w wakacyjnym przeboju „Kuba, wyspa jak wulkan gorąca”.

Daniel „Lotto” Wieleba już wcześniej dał się poznać, jako kabareciarz, prawdziwy popis dał jednak w „Jak oni śpiewają”. Zabawnie, z przebraniem, temperamentem, ogniem.

Katarzyna Żak z „Miodowych lat” i Solejukowa z „Rancza” przygotowała balladę cygańską i porwała „do taboru” jurorów.

Krzysztof Hanke znany z kabaretu Rak i serialu „Święta wojna” zaśpiewał w kabaretowym stylu z radzieckim hitem „Biełyje rozy” i swoim humorem od razu podbił jury i żywo reagującą publiczność.

Gorąco, plażowo, kubańsko zrobiło się podczas występu Laury Samojłowicz z „M jak Miłość”. Może trochę nieczysto, na co zwrócili uwagę jurorzy, za to fajnie się to oglądało.

Jacek Borkowski tonował w eleganckim, ale trudnym „New York, New York”. Nawet Ela Zapendowska przyznała, że to bardzo trudny utwór o wręcz „wrednej aranżacji”.

„King Bruce Lee Karate Mistrz” w wykonaniu Macieja Jachowskiego z „M jak Miłość” – jakiś nijaki, a przecież jest to utwór, który aż prosi się o wykonanie z przymrużeniem oka.

Maciej Kwaśny, aktor teatralny i serialowy („Na kocią łapę”) trochę nawet przypomina Banderasa, znanego z wykonania przeboju „Desperado”, temperament, z jakim go wykonał i głos też mógł się podobać.

Gorzej już było z przebojem Madonny w wykonaniu Marii Niklińskiej z „Klanu”. Wyglądała fajnie, ale do Madonny droga równie daleka, co do gwiazd.

Robert Kudelski z „Na Wspólnej” nowicjuszem nie jest, ma na swoim koncie m.in. program z piosenkami Edith Piaff, nic więc dziwnego, że i tym razem wystąpił z piosenką w języku francuskim. Kawał głosu, czysto, kulturalnie, przyjemnie – to tylko niektóre oceny jury.

Samuel Palmer na co dzień grywa w serialu „Barwy szczęścia” czy równie gładko pójdzie mu w programie rozrywkowym? Sądząc po tym, jak zaśpiewał, musiałby mieć wyjątkowo dużo tego szczęścia.

I choć to dopiero początek, już dwie osoby musiały się znaleźć w tzw. strefie zagrożenia. Zagrożona – odejściem z programu – jest Aleksandra Nieśpielak i Andrzej Deskur.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>