www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

EXTRA: „Taniec z gwiazdami” – Wiedeńska samba odc.5

Uczestnicy „Tańca z gwiazdami” tym razem podzielili się klasycznym walcem wiedeńskim i gorącą sambą. Program obfitował w wiele niespodzianek …

Z widowni uczestników dopingowali finaliści nowej edycji kolejnego program tanecznego – „You can Dance”, a na parkiecie pojawił się od dawna wyczekiwany gość – Piotr Kupicha. Co prawda, wszyscy liczyli na to, że lider zespołu Feel wreszcie w programie zatańczy, a tu niespodzianka – Feel po prostu zagrał i zaśpiewał.

Kolejna niespodzianka: dwie panie jurorki – Ivona Pavlovic i Beata Tyszkiewicz – próbowały się zaprzyjaźnić. Jak na razie udało im się dobrać kolorystycznie. Obie wystąpiły na czarno. Panowie Piotr Galiński i Zbigniew Wodecki, dla przeciwwagi – na biało.
Na odległych biegunach znajdowały się również tańce konkursowe. Zaczęło się gorąco, i to nie tylko ze względu na sambę, ale i z powodu wyjątkowo oszczędnej kreacji Doroty Gardias (partner Andrzej Mosejcuk). „Jestem ofiarą kryzysu gospodarczego” – usprawiedliwiała swój kostium Dorota. Jeśli takie mają być ofiary, to niech ten kryzys sobie trwa.

1 2 3 4 5 6

Wpisz komentarz

  1. 7 kwietnia 2009 19:55

    zis:

    ALE LASKA Z TEJ GARDIASOWEJ! MNIAM ;P

  2. 7 kwietnia 2009 20:11

    zis:

    no sudnicka z 6 strony tez niczego sobie…

Podobne posty:

/* */?>