www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

EXTRA: Taniec z gwiazdami – Weronika Rosati zakończyła szkołę życia odc.4

Szkoda tylko, że nie doszła nawet do półmetku. Może nauczyłaby się czegoś więcej?

Na początku tej X. tej edycji Tańca z gwiazdami Weronika powiedziała w jednym z wywiadów, że udział w show jest dla niej szkołą życia.

Tak więc, zgodnie z głosowaniem telewidzów, jej życiowa edukacja w tym programie już została zakończona. Rosati i jej taneczny partner Krzysztof Hulboj odpadli z programu.

Skrzynecka_Katarzyna_Rosati_Weronika_Hulboj_Krzysztof

Rosati_Weronika_Hulboj_Krzysztof

Gość specjalny – Justyna Steczkowska zaśpiewała na żywo, aż dwa razy,  wijąc się i wyginając przy tym niemiłosiernie. Raz w towarzystwie Natalii Lesz i Mariny Łuczenko, drugi raz już solo.

?uczenko_Marina_Steczkowska_Justyna_Lesz_Natalia

Steczkowska_Justyna

A jak wyglądały taneczne podboje pozostałych uczestników?

Jak zwykle było dużo erotyzmu.

Anna Mucha była tym razem dystyngowana. Natasza Urbańska popisała się niezłym show. Otylka tarzała się w po podłodze. Partnerka Radka Majdana, Iza pokazała się w lubieżnym stroju. Michał Kwiatkowski podzielił się swoim smutkiem po śmierci matki. Zygmunt Chajzer odtańczył swoje. Piotr Zelt jeździł z Głogowską po parkiecie, jak po lodzie. Marcin Urbaś zapunktował, przypominając nam, że kilka lat temu zaśpiewał z Patrycją Markowską. Grażyna Wolszczak zdradziła, że miała być chłopcem. A Weronika Rosati, jak już wiemy nie wytańczyła udziału w kolejnym odcinku i – powiedzmy sobie szczerze, jej występ był zupełnie bez wyrazu …

Zobaczcie co działo się na parkiecie!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>