www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

EXTRA: „Taniec z gwiazdami” Hakiel odchodzi, Deląg się nie przejmuje odc.3

Trzeci odcinek „Tańca z gwiazdami” zakończył się dosyć niespodziewanie, bo przegrała para, która w programie zaprezentowała się całkiem nieźle.

Jive w wykonaniu pary Dorota Deląg i Marcin Hakiel nie był może idealny jeżeli chodzi o kroki podstawowe, ale fajna – i doceniona nawet przez jury – była energia i radość, z jaką zatańczyli ciekawy układ choreograficzny.

Niestety, telewidzowie uznali, że para była najsłabsza i tym samym odpada z programu.

Oczywiście, zanim doszło do finału, uczestnicy zaprezentowali jeden konkursowy taniec – jive lub tango.

Kamila Kajak wystąpiła ucharakteryzowana na Umę Thurman z filmu Pulp Fiction, ale z Jaya Delano niestety Johna Travolty nie udało się zrobić, a już na pewno nie udało się powtórzyć słynnej, filmowej sceny tańca. Jedynym usprawiedliwieniem może być fakt, iż Jay zachorował tuż przed treningami do tej edycji programu.

Z kolei tango pary Monika Richardson i Krzysztof Hulboj to pięknie zatańczony trudny układ, w którym wyczuwało się niepowtarzalny urok lat 30-tych.

Francys Sudnicka i Łukasz Czarnecki (jive) to para, która wzbudza sporo kontrowersji, bo zupełnie inaczej ocenia ją publiczność (wysoko), a inaczej jury (nisko).

Od Piotra Galińskiego „oberwał” Bartek Kasprzykowski (w parze z Blanką Winiarską – tango). Zdaniem jurora, w tangu „mięśnie muszą być sprężone, tutaj były flakowate”. Mocne.

Mocne było też wejście na parkiet pary Anna Nowak Ibisz i Czarek Olszewski. Nawet zdaniem Czarnej Mamby, Ivony Pavlovic, było to bardzo dobrze wykonane, wprost turniejowe tango.

Marcin Chochlew i Janja Lesar trochę przekombinowali w sumie prosty taniec (jive), za to Zbigniewowi Wodeckiemu podobały się… nogi Chochlewa.

Paweł Nastula i Magda Soszyńska (tango) na razie nie rzucają na kolana, choć zdaniem Beaty Tyszkiewicz nasz judoka i tak będzie królem parkietu… na Balu Mistrzów Sportu.

Parę Dorota Gardias i Andrej Mosejcuk – w tym odcinku tango – Ivona Pavlovic wręcz prosiła o jakiś błąd, bo za dobrze ich ocenia, bo musi ich tak wysoko oceniać.

Pochwałę, od świętującego w tym dniu urodziny Piotra Galińskiego, otrzymała również Iza Janachowska, partnerka Wojtka Medyńskiego. Powód? Jedyny prawidłowo wykonany w tym programie krok podstawowy (jive).

Faktem jest, że o ile „bajery są super”, jak to określił Galiński, o tyle z podstawami to nasze gwiazdy mają spore problemy.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>