www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

EXTRA: SPECJALNE OŚWIADCZENIE EDYTY GÓRNIAK !!!

Edyta Górniak wyjaśnia, co dzieje się w jej związku z Darkiem Krupą!!! Przeczytaj koniecznie!

Oto pełna treść pisma, które Górniak przesłała do redakcji Faktu:

„Wychodząc naprzeciw informacjom i spekulacjom, jakie w ostatnim czasie pojawiały się w prasie na nasz temat, pragniemy przedstawić Państwu stan faktyczny, ucinając tym samym wszelkie niepotrzebne domysły.

Sytuacja, w której życie zawodowe jest prowadzone równolegle z życiem rodzinnym i toczy się pod jednym dachem, prowadzi często do zachwiania proporcji. Jeśli dom jest jednocześnie biurem, studiem nagrań i kancelarią, przestaje być ostoją, w której człowiek może odpocząć, zebrać myśli i przebywać w harmonii ze swoją rodziną.

Kilka lat trwania w takim stanie rzeczy, potrafi wtrącić do życia mnóstwo niepotrzebnych emocji, które z czasem przesłaniają to, co w rodzinie powinno być najistotniejsze. Stąd nasza decyzja o podjęciu próby odnalezienia siebie i swoich pasji na nowo, a co za tym idzie osobnym zamieszkaniu. Z uwagi na dobro naszego synka, żyjemy w bliskim sąsiedztwie, aby móc na co dzień otaczać go miłością i opieką rodzicielską.
Łączy nas wciąż wzajemny szacunek i zaufanie, dlatego sytuacja zawodowa nie zmienia się i nadal wspólnie pracujemy. Teraz jednak praca nie wpływa negatywnie na nasze relacje rodzinne. Z uwagi na dobro dziecka prosimy, aby w informowaniu o naszym życiu kierować się nie domysłami i spekulacjami, a materiałami i informacjami dostarczanymi przez nas samych.

Stąd prośba, by wszelkie pytania kierować drogą mailową na adres naszego biura prasowego, które będzie odpowiedzialne za udzielenie odpowiedzi, przed którymi nie uchylamy się. Czas pokaże, czy ta chwila dystansu, którą dajemy sobie nawzajem pozwoli nam odbudować to, co było dla nas najważniejsze.

Edyta Górniak”

Czy Edytę i Darka łąćzy już tylko szacunek, a gdzie miłość?

Mamy nadzieję, że to odnajdywanie siebie na nowo, będzie miało szczęśliwe dla ich związku zakończenie.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>