www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

EXTRA: „Jak oni śpiewają” – Wyniki Półfinału!

Wszystko już jasne – wiemy, kto z uczestników wystąpi w finale. Wyniki mogliśmy jednak poznać dopiero po ponad dwugodzinnym show!

Program otworzył występ Damiana Aleksandra, który wykonał wiodący utwór z musicalu ,,Upiór w operze”, gdzie gra główną rolę. Piosenka spotkała się z żywiołowym przyjęciem publiczności, jednak sam Aleksander zaskoczył nieco sympatyków programu. Wokalista, który rozpoczynał swą karierę w pamiętnym ,,Idolu” stwierdził bowiem, że choć sam dobrze pamięta, jak czuje się uczestnik podobnego show, nie da nikomu taryfy ulgowej i ,,szóstkę” przyzna wtedy, gdy piosenka zostanie na prawdę wzorowo wykonana.

Aleksander_Damian

Nic dziwnego, że po takim wstępie Krzysztof Ibisz, prowadzący program miał obawy, czy uczestnicy nie będą mieć… upiornych snów.

Liszowska_Joanna_Ibisz_Krzysztof

Jednak gość został zaproszony nie bez powodu- w tym odcinku artyści mieli zaśpiewać hit z musicalu.
Po tym wstępie przyszedł jednak czas, by wykazali się uczestnicy.

Na pierwszy ogień poszła Ola Zienkiewicz, która zaśpiewała wielki hit z musicalu ,,Evita”- ,,Don’t cry for me Argentina”. Jak wypadła? Według Edyty Górniak niezbyt dobrze– jurorka wskazała na niepotrzebnie rozproszoną emisję głosu i przyznała, że Ola śpiewała najlepiej wtedy, gdy posługiwała się swoją naturalną barwą. Stąd też niska ocena- trójka. Mimo tych błędów Ola uzyskała średnią ocen 4,1.

Zienkiewicz_Ola

Zienkiewicz_Ola

Kolejnym uczestnikiem był Krzysztof Hanke, który zagrał rolę niepoprawnego marzyciela z musicalu ,,Skrzypek na dachu”. Sympatyczny ,,Bercik” tak znakomicie wcielił się w rolę ubogiego Żyda, że wywołał prawdziwą burzę oklasków. Jako pierwsza oceniła go Elżbieta Zapendowska, która stwierdziła, że było wiele nieczystości, ale interpretacja była znakomita. Z kolei Rudi Schubert powiedział: ,,Lepiej wyglądasz niż śpiewasz”, ale dał Krzysztofowi czwórkę. Mniej łaskawi byli: Edyta Górniak (2) i Damian Aleksander (3,5). Średnia ocen Krzysztofa wynosiła więc 3,4. Niestety, było to ostatnie wystąpienie Krzysztofa Hanke- aktor w wyniku głosowania musiał pożegnać się z programem.

Hanke_Krzysztof

Hanke_Krzysztof

Hanke_Krzysztof_Liszowska_Joanna

Hanke_Krzysztof_Liszowska_Joanna

Niespodzianek nie było natomiast przy występie pozostałej trójki: Laury Samojłowicz, Maćka Jachowskiego i Roberta Kudelskiego.

Jachowski_Maciej

1 2 3

Wpisz komentarz

  1. 3 kwietnia 2010 14:47

Podobne posty:

/* */?>