www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ewelina Lisowska ma dość!

Gwiazda marzy tylko o jednym: o porządnym urlopie!

Odkąd Ewelina Lisowska zaczęła reklamować sieć marketów, zna ją cała Polska. Jak doszło do współpracy początkującej wokalistki z dużą firmą?

Po prostu zaproponowano mi udział w kampanii reklamowej. Akurat oferta tego sklepu mi odpowiada, dlatego zgodziłam się na udział – wyjaśnia Lisowska w wywiadzie dla „Imperium Kobiet”.

Jednak już po wyemitowaniu pierwszych spotów, pojawiło się mnóstwo głosów krytycznych. Suchej nitki na Ewelinie nie zostawił choćby Kuba Wojewódzki… Co na to wokalistka?

Nie przejęłam się tym ani trochę – zapewnia. – Niech mówi co chce. Przede wszystkim on sam też jest twarzą reklamy, więc niech to sobie przeanalizuje.

Ewelina jest już jednak mocno zmęczona całą sytuacją, dlatego w najbliższym czasie nie zobaczymy jej na scenie.

Przede wszystkim odpocznę. Cały poprzedni rok ciężko pracowałam, więc nie miałam czasu na wakacje. Toteż zaplanowałam sobie dłuższy wyjazd. Potrzebuję więcej czasu, odpoczynku i weny – mówi Ewelina.

W tej sytuacji zniknięcie z oczu telewidzom to chyba dobry pomysł…

foto: mwmedia


Wpisz komentarz

  1. 25 stycznia 2015 10:31

    macia:

    A ja kupiłam jej płytę w media expert ^^ kosztowała 36 zł, a w Empiku chcą za ną prawie 10zł więcej :O Zdzieracze.

  2. 25 stycznia 2015 22:04

    tryba:

    Ci wszyscy pseudo celebryci… wojewódzki, to jedną nogą w grobie siedzi, to się zaczął bać o narastającą konkurencję. Lisowska jest niczego sobie, a reklama może ze zbyt dużą częstotliwością… ale to chociaż polska firma.

Podobne posty:

/* */?>