www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ewelina Lisowska – Dziewczyna z gwiazdką z programu X Factor – już nagrywa płytę!

Ewelina Lisowska – najpopularniejsza uczestniczka II edycji programu „X Factor” znanego z anteny Telewizji TVN nie traci czasu – właśnie podpisała kontrakt fonograficzny z wytwórnią HQT Music Group dystrybuowaną przez Universal Music Polska, za którego pośrednictwem album trafi na półki sklepów w całej Polsce.

Do tej pory artystka występowała jako wokalistka zespołu Nurth, jednak po udziale w „X Factor” podjęła decyzję o rozpoczęciu równoległej kariery solowej . Jej występy z show „X Factor” oraz nagrane w międzyczasie covery obejrzano w serwisie YouTube ponad 2 miliony razy, a jej Facebook fanpage liczy już blisko 20.000 fanów.  Mocną stroną „Dziewczyny z gwiazdką” jest szerokie spectrum wokalne – na płycie znajdą się zarówno energetyczne pop-rockowe utwory, jak i spokojniejsze ballady. Współautorką nagrań będzie sama artystka.

Fani nie będą musieli długo czekać na solowe utwory Eweliny Lisowskiej – już 17 lipca do sklepów trafi płyta EP zawierająca  5 zróżnicowanych stylistycznie kompozycji, premiera cyfrowa na portalu Muzodajnia.pl nastąpi tydzień wcześniej, już 10 lipca!  EP jest zapowiedzią pełnego albumu Artystki, którego premiera nastąpi na przełomie września/października br.

„Udział w programie X Factor dał mi niesamowitą szansę na to, by robić to, co kocham. Mam nadzieję, że będę idealnym przykładem tego, że nie trzeba wygrać programu, by móc się realizować.  Uparcie dążę do wyznaczonych sobie celów i wierzę w marzenia, które niejednokrotnie się już spełniły. Teraz pełna energii i gotowa do pracy zabieram się za realizowanie autorskiego materiału, którego efekty będzie można usłyszeć już niebawem!”

Ewelina pokazała się w programie „X Factor” jako niezwykle zdolna, piękna  oraz gotowa do ciężkiej pracy Artystka. Czy już wkrótce będziemy słuchać utworów Eweliny Lisowskiej tak samo często jak Ewy Farnej czy Sylwii Grzeszczak i innych czołowych Artystek młodego pokolenia? Odpowiedź na to pytanie poznamy zapewne w ciągu kilku najbliższych miesięcy.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>