www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ewa Wachowicz: Wigilijna uczta – tak, świąteczne porządki? Niekoniecznie…

Znana kucharka zdradziła, że do świąt przygotowuje się… już od niespełna dwóch miesięcy!

Co słychać u Ewy Wachowicz? Jurorka „Top Chef”, jak każdy, przygotowuje się do świąt!

Chce się powiedzieć: pełną parą! Ale tak naprawdę pomalutku, powolutku zbliżam się do pełnej gotowości – powiedziała w wywiadzie dla „Pani domu”.

Jak na perfekcyjną kucharkę przystało, Ewa Wachowicz starannie zaplanowała każdą pracę domową. Tej zapobiegliwości może jej pozazdrościć niejedna pani domu!

Już 19 października, w dzień moich urodzin, zrobiłam ciasto na pierniczki. W kamiennym naczyniu „doszło do siebie” i właśnie zaczynam z niego wypiekać kształtne, chrupiące pyszności – chwali się była Miss.

Ewa Wachowicz przyznaje jednak, że przed świętami kuchnia jest dla niej najważniejsza – kosztem domowych porządków. Gwiazda spędza tak wiele czasu w kuchni, że na sprzątanie już brak jej czasu…

Szczerze mówiąc nie sprzątam dokładnie. Po prostu rutynowe porządki, To raczej przed Wielkanocą zarządzam pełne wietrzenie, pucowanie mieszkania. A przed Bożym Narodzeniem wolę skupić się na czymś innym – mówi.

Przepis na udane święta według Ewy Wachowicz jest więc całkiem sprytny: pięknie i suto zastawiony stół odciąga uwagę gości od drobnego nieporządku…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>