www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ewa Wachowicz: „Botoks? Nigdy!”

Gwiazda dba o siebie, ale rozsądnie!

Lata lecą, a Ewa Wachowicz wciąż zachwyca urodą. Jak ona to robi?

– Dziś oczywiście zdecydowanie bardziej dbam o siebie, wklepuję więcej kremów niż wtedy, gdy byłam dwudziestolatką. Biegam do kosmetyczki na algowe maseczki. Ale na botoks nie pójdę- deklaruje gwiazda w wywiadzie dla „Olivii”- Nie chcę oszukiwać, że mam 30 lat, skoro mam 40. Nie przeglądam się z paniką w lustrze. Szkoda mi na to czasu. Wolę coś dobrego ugotować, spotkać się z przyjaciółmi czy wejść na Kilimandżaro.

Za decyzją Ewy przemawiają również naukowe fakty:
– Czytałam kiedyś wyniki badań amerykańskich naukowców. Poprosili o ocenę kobiet na podstawie zdjęć. Połowa kobiet na fotografiach miała zabiegi z botoksem. Pytani odrzucili wszystkie panie po zabiegu, twierdząc, że nie budzą zaufania. Okazało się, że nasz mózg na takiej twarzy nie potrafi rozpoznać emocji. Nie było na nich prawdy. Nie boję się więc zmarszczek i siwych włosów.- mówi.

Najbardziej przekonujące są jednak prywatne obserwacje gwiazdy:
– Patrzę na moją mamę, która jest po siedemdziesiątce. Uśmiechniętą, radosną, dowcipną. Piękną, mimo, że twarz usiana jest zmarszczkami. I widzę jak tata, po osiemdziesiątce, patrzy na nią.– mówi dumna gwiazda.

foto: MWMedia


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>