www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ewa Kasprzyk, gwiazda prywatna

„Jestem gwiazdą w swoim prywatnym kinie”– wyznaje Ewa Kasprzyk. Kontrowersyjna aktorka ubolewa nad tym, że w kinie i w teatrze nie ma miejsca dla dojrzałych kobiet.

Większość ciekawych ról w Polsce przeznaczona jest dla młodych debiutantek.

„Zastanawiam się, dlaczego dojrzałe kobiety nie interesują polskich reżyserów. Ciekawsza jest dla nich dwudziestolatka, która dopiero co się pojawiła na firmamencie. Nie wierzę w to, że jej problemy miłosne i doświadczenia, mogą bardziej zainteresować publiczność. Spójrzmy na filmy Almodóvara i dojrzałe aktorki, które w nich występują! Zazdroszczę im tych ról. U nas, jak kobieta przekroczy trzydziestkę, wszyscy mówią, że jest starą babą. I już nie jest dobrym towarem do sprzedania. Ja to chrzanię! Nie muszę grać w filmach. Moje życie jest tak interesujące, że przypomina film kręcony na żywo, jakbym ciągle była na planie. Więc będąc sobą, gram sobie w życiu. Jestem gwiazdą w swoim prywatnym kinie”- powiedziała aktorka w rozmowie z „Galą”.

Trzeba przyznać, że mało jest w Polsce filmów, w których główną rolę grają kobiety po pięćdziesiątce. Czy Ewie uda się zmienić te zwyczaje i wkrótce znów nas zachwyci?


Wpisz komentarz

  1. 5 maja 2012 23:01

    koneser:

    Piękna kobieta. Sam mam 30 lat, a nie wypuszczałbym jej z łóżka.

Podobne posty:

/* */?>