www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ewa Farna opanowała polskie ulice!

Długie, ciemno-czerwone włosy i charakterystyczny, biały uśmiech – Ewy Farnej nie da się z nikim pomylić. To nie tylko jedna z najpopularniejszych wokalistek, ale również ambasadorka marki MTV Mobile. Ewa postanowiła opanować polskie ulice i zapozowała do standu przedstawiającego jej postać 1:1.

 

Na początku grudnia kartonowe figury przedstawiające piosenkarkę pojawiły się w sklepach T-Mobile i wielu punktach sprzedaży GSM. Działanie związane było ze startem konkursu „Znajdź Ewę”, który polega na zrobieniu zdjęcia standu Ewy, dokończeniu zdania „Gif me more…” i wysłaniu zgłoszenia na adres konkursowy.

Młodzi ludzie ruszyli w poszukiwaniu kartonowych wizualizacji swojej idolki. Widok „sesji fotograficznych” postaci Ewy Farnej już nie dziwi pracowników sklepów T-Mobile i punktów sprzedaż GSM. Klienci wykonują zdjęcia, aby wysłać zgłoszenie w konkursie „Znajdź Ewę” i wygrać iPady mini.

Dla najwierniejszych fanów już sama możliwość przebywania przez chwilę „w jej towarzystwie” jest cenną nagrodą. Zdjęciami z tego „spotkania” mogą chwalić się znajomym, zamieszczać w sieci. Jeden z nich, najbardziej oddany fan, postanowił spędzić nie tylko kilka minut, ale godzin z postacią Ewy Farnej: https://www.youtube.com/watch?v=Y2W2XVcKmZ4

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie www.mtvmobile.pl/znajdzewe/

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>