www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ewa Farna nie wie co mówi? – wideo

W każdym razie, co innego mówi w czeskiej telewizji, co innego polskim fanom.

Swego czasu głośnym echem odbił się wywiad, jakiego wokalistka udzieliła czeskiej telewizji, w którym krytykowała m.in. stan polskich dróg. Po tym, jak oburzenie wyrazili nawet wierni fani gwiazdy, Ewa Farna często i gęsto przepraszała i tłumaczyła, że jej słowa zostały źle zrozumiane.

Tymczasem zaledwie kilka dni temu pojawił się kolejny wywiad, w którym Ewa… znowu zajmuje się stanem naszych nawierzchni i znowu z oburzeniem krytykuje! Zobaczcie sami, co ma do powiedzenia młoda gwiazdka (wideo poniżej).

Swoją drogą, nie uważacie, że to już jest nudne? W Niemczech mówiło się jedynie o kradnących samochody Polakach. Teraz w Czechach będzie się mówić wyłącznie o polskich drogach?

aka


Wpisz komentarz

 1. 9 września 2011 20:09

  malenna:

  dziwoląg, nie zapraszajcie jej na koncerty w Polsce

 2. 11 września 2011 11:21

  Szatan:

  Żal dupe ściska jak się patrzy na takie artykuły…”Tymczasem zaledwie kilka dni temu pojawił się kolejny wywiad, w którym Ewa… znowu zajmuje się stanem naszych nawierzchni i znowu z oburzeniem krytykuje!”Z oburzeniem krytykuje?Nie zauważyłam.Jesteście żałośni.

 3. 11 września 2011 18:52

  Paulina:

  Poprzednia afera dotyczyła źle zrozumianych słów Ewy jakoby zniechęcała Czechów do przyjazdu do Polski. Z krytykowania polskich dróg się nie wymigiwała.. i miała rację. Kto uważa, że nie zasługują na krytykę ręka do góry!

Podobne posty:

/* */?>